Hakkımızda | 3DY Arge Elektronik - Lityum Akü Şarj Cihazları, Redresör, Forklift Şarj Cihazı ve Kaplama Redresörü
Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin güç elektroniği sektöründe lider şirketlerinden biri olan 3DY ARGE, 2015 yılından bu yana ülkemizde ihtiyaç duyulan Güç Sistemlerini tasarlamak, üretmek, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermek amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren önceliğini teknolojiyi üretmeye adayan 3DY ARGE, tasarımlarını kendi Merkezinde en güncel teknolojiyle ve kendi mühendisleriyle gerçekleştirmektedir.

 

2015 yılından itibaren gücüne güç katarak büyüyen 3DY ARGE üretilen her cihazı kendi test merkezinde en zor şartlara göre test ettikten sonra müşterilerine sevk etmektedir. Stoklarında daima hazır ürün bulundurarak, müşterilerin hızlı teslim talepleri karşılanmaktadır. Ürün yelpazemiz içinde Lityum İyon Akü Şarj Cihazları, DC Güç Kaynakları ve Akü Şarj Redresörleri, Forklift Şarj Cihazları, Marin Tipi Şarj Cihazları, DC Dağıtım Panoları, Kaplama Redresörleri, Servo ve Statik gerilim regülatörleri, transformatörler ve  Kuru tip aküler bulunmaktadır. 


3DY ARGE, yurt içi ve yurt dışında kaliteli ve kesintisiz enerji isteyen her sektördeki müşterilerine enerji çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir. Türkiye’de yapılan satışlarda 4500’ün üzerinde müşteriye ulaşmış, ihracat pazarlarında ise dünya genelinde 25’in üzerinde ülkeye satış yapılmaktadır. 


3DY ARGE, müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarını, tam donanımlı ve tecrübeli servis teknisyenleriyle yerinde çözmektedir.


İnsan odaklı bir misyona sahip olan 3DY ARGE, Güç Elektroniği sektöründe sağladığı hizmet ve ürünlerle, Türkiye’nin ve Dünya’nın ihtiyaç duyduğu her türlü redresörleri müşterilerine sunmayı, sürekli geliştirdiği cihazlarıyla da Dünya’da takip edilen teknolojileri yaratarak, satıştan sonra ki hizmetleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Saygılarımızla
3DY ELEKTRONİK ARGE SAN. VE TİC.A.Ş