Kurumsal | 3DY Arge Elektronik - Lityum Akü Şarj Cihazları, Redresör, Forklift Şarj Cihazı ve Kaplama Redresörü

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin güç elektroniği sektöründe lider şirketlerinden biri olan 3DY Arge, 2015 yılından bu yana ülkemizde ihtiyaç duyulan Güç Sistemlerini tasarlamak, üretmek, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermek amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren önceliğini teknolojiyi üretmeye adayan 3DY Arge , tasarımlarını kendi Merkezinde en güncel teknolojiyle ve kendi mühendisleriyle gerçekleştirmektedir.

Kalite Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

3DY ARGE; Uluslararası Standartlar Teşkilatı (ISO) tarafından oluşturulmuş etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan ISO-9001 Sertifikası'na sahiptir. ISO-9001, kuruluşlarda tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kalite standartlarının sağlandığına dair bir güvencedir.

Fabrikamız

Fabrikamız

Türkiye'nin Üreten Gücü Olmaya Devam Ediyoruz. 

Güç elektroniği sektöründeki öncü firmalarından birisi olan 3DY ARGE 10.000m2 kapalı, 1500m2 açık alanıyla sektöründeki en büyük firma olma ünvanını taşımaktadır.3DY ARGE üretilen her cihazı kendi test merkezinde en zor şartlara göre test ettikten sonra müşterilerine sevk etmektedir.